: (خط 8)07132305557 | : شیراز - هتل پارس

به نام خدا

 


مجموعه آژانس گردشگری فارس یکتا افتخار دارد که خدماتی متفاوت را برای مشتریان وفادار خود ارائه نماید.
در این راستا فارس یکتا ، با افتتاح باشگاه مشتریان وفادار ، خدمات متنوعی را برای شما، تدارک دیده است.
با عضویت در این باشگاه میتوانید خاص بودن را تجربه کنید.

کارتهاي هوشمند فارس یکتا FARS YEKTA Card به منظور مديريت کلان و بهينه مشتريان و ارائه خدمات بهتر به آنها مورد استفاده قرار مي گيرد .

اين کارت ها حاوی پوینتهای دریافتی و اعتبار مالي ، هدایای مناسبتی ،
اطلاعات خرید شما در طول زمان و سوابق خريد شما از فارس یکتا مي باشد .

⦁ شما می توانید با همراه داشتن فارس یکتا کارت خود ، به هنگام حضور در محل کانترهای فارس یکتا ،با قرار دادن کارت خود در کیوسکهای هوشمند فارس یکتا کارت يا POS(کارت خوان ) های مستقر در کانتر به خرید پکیج های سفر مورد نظر خود پرداخته و از مزایای آن بهره مند گردید .

 

 عضویت در باشگاه مشتریان فارس یکتا FARS YEKTA Customer Club Registrant

شما با تکمیل و ارائه فرم عضویت باشگاه مشتریان فارس یکتا و ارائه آن به کانتر CRM واقع در آژانس، کد موقت دریافت نموده و با نخستین خرید، فارس یکتا کارت Blue خود را دریافت مینمایید،
از این پس دریافت اعتبار از باشگاه فارس یکتا ، بسیار آسان است و پس از هر خرید و همچنین در مناسبتهای مختلف امتیاز و اعتباراتی را دریافت نموده و به موجودی کارت شما افزوده می گردد که می توانید در خریدهای بعدی خود یا دوستان، از موجودی فارس یکتا کارت خود استفاده نمایید.

 

رتبه بندي فارس یکتا کارت Ranking

شما در ابتدای خرید خود و پیوستن به باشگاه مشتریان فارس یکتا ، فارس یکتا کارت Blue خود را دریافت مینمایید و هنگامی که خرید شما از فارس یکتا در یک بازه زمانی حداکثر 1 ساله به سطوح بالاتر برسد مطابق جدول زیر ارتقاء رتبه پیدا کرده و از مزایای بیشتری برخوردار می گردید.

 

 

رویدادها و مناسبتها :
در مناسبتها و رویدادهای مختلف همگانی و شخصی از جمله سالگرد تولد ، ازدواج و آشنایی با فارس یکتا ، دارندگان فارس یکتا کارت علاوه بر دریافت پیام تبریک از طرف فارس یکتا ، از اعتبارات هدیه و درصد شارژ بیشتری که در مدت اعتبار هدیه درصورت خرید به اعتبار کارت آنها افزوده می گردد ، برخوردار می شوند .

اعضاء محترم باشگاه مشتریان فارس یکتا به مدت 30 روز از رویداد هایی که به آنها اطلاع رسانی می گردد، می توانند با همراه داشتن فارس یکتا کارت خود و مراجعه به آژانس فارس یکتا ، هدیه خود را متناسب با رتبه کارت خود،دریافت نمایند .

 

 

اطلاع رساني (SMS ، Email ، Social Networks ، … )

در موارد افزایش یا کاهش موجودی فارس یکتا کارت و همچنین به مناسبتهای مختلف عمومی و شخصی، اطلاع رسانی های مربوطه از طرف واحد ارتباط با مشتریان فارس یکتا ، از طریق SMS ، Email ، Instagram, Telegram، whatsapp، … به دارندگان فارس یکتا کارت صورت می پذیرد .

 

 در هدیه دادن سفر به عزیزان خود بسته به بودجه مدنظرتان مشارکت نمایید.

اعضاء باشگاه مشتریان فارس یکتا ، می توانند با مراجعه به فارس یکتا ،کارت هدیه Gift Card را با درصد تخفیف مرتبط با رتبه خود دریافت نمایند و آن را به هرمیزان اعتبار هدیه که بخواهند شارژ نمایند و به عزیزان خود به عنوان هدیه مناسبت ، هدیه نمایند و ضمن اینکه هزینه اهدایی را با اعتبار مورد نظر خود هدیه کرده اند ،انتخاب سفر هدیه را به شخص هدیه گیرنده مطابق سلیقه و زمانبندی خودش واگذار نمایند.
دارندگان کارت هدیه هر زمان که تمایل داشته باشند می توانند به فارس یکتا مراجعه و از هدیه خود استفاده نمایند.

 

 ابرباشگاه پویا DAS CLUB

اعضا گرامی باشگاه مشتریان فارس یکتا می توانند با همراه داشتن کارت هوشمند فارس یکتا و رمز خود در طول زمان به مجموعه متنوعی از رستورانها، فروشگاههای برند و مجموعه های خاص دندانپزشکی و زیبایی مراجعه و از اعتبار خود در آن مجموعه ها استفاده نمایند. جهت اطلاع از لیست مجموعه ها در هر زمان می توانید از واحد باشگاه مشتریان فارس یکتا کسب اطلاع نمایید.

در هر زمان با مراجعه به کانترهای باشگاه مشتریان مستقر در فارس یکتا و یا تماس با شماره دفتر ارتباط با مشتریان فارس یکتا به شماره : 07132305557 (8 خط) می توانید از سایر اطلاعات مربوط به خدمات فارس یکتا کارت آگاه شده و نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

شعار فارس یکتا ( فارس یکتا ،یکتا در فارس)
مدیریت ارتباط با مشتریان فارس یکتا